امروز چهارشنبه  ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
۱۳۹۹/۱۱/۱۵- ۰۸:۴۷

22 بهمن ماه

سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مبارک باد

بسم الله الرحمن الرحیم
و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین

سلام برشهیدان والا مقام و درود خدا بر بزرگ معمار انقلاب اسلامی ایران،خمینی عزیز(ره)

فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را به ملت بزرگ ایران و هموطنان شریف مقیم استان آستراخان تبریک و تهنیت عرض می‌ نمائیم. امسال  در حالی چهل و دومین سال این انقلاب بزرگ اسلامی را جشن می‌گیریم که هیچگاه خللی بر آرمان‌های ملت بزرگ  ایران اسلامی وارد نشده  وهمچنان این مردم شریف نگاهبان و پاسدار  ارزش های اصیل انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی اند. مردم سالاری و دین سالاری دو رکن رکین این انقلابند و هیچگاه از منظومه اساسی این ملت محو نخواهد شد.

دولت جمهوری اسلامی در زمینه سیاست خارجی هماره با اتکا به سه اصل  اساسی عزت، حکمت و مصلحت؛ تعامل سازنده با جهان را  با حفظ منافع، اصول و همه آرمان‌های انقلابی سرلوحه امور خود قرار داده و اذعان دارد هیچ قدرت مادی نخواهد توانست در برابر اراده ملت بزرگ ایران اسلامی اثر گذار باشد.

هموطنان شریف مقیم آستراخان که با انجام امور تجاری خود در این سالها رسالت واقعی خود را در کاهش آثار ظالمانه تحریم های نظام سطله ایفا نموده اند؛ پیوند و پیمان آسمانی خویش را با انقلاب، امام و رهبر فرزانه تجدید می‌کنند.

            در چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی را گرامی می داریم و پیمان می‌بندیم که عطر مسیحائی شهید والامقام، سردار دلها، شهید سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مدافع وطن در عرصه مبارزه با همه گیری کرونا هیچگاه از دل و ذهن مردم  قدرشناس و آگاه ایران اسلامی زوده نخواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما