پیام سرکنسول

بسم الله الرحمن الرحیم

 

وتلک الأیام نداولها بین الناس

 

با عرض سلام و احترام به پیشگاه هموطنان عزیز و فرهیخته، خداوند سبحان را شاکرم که در این برهه از زمان، افتخار و نعمت خدمت رسانی به هموطنان شریف و فهیم فراهم گشت که به سهم خود گامی کوچک در ارتقاء منافع ملی میهن عزیز اسلامی و شما هموطنان عزیز بردارم.

امید است با همراهی، همدلی و همیاری ایرانیان عزیز و سربلند در این استان از عهده این خدمت مقدس برآیم و بتوانم مناسبات دوستانه میان دو کشور جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه را بیش از پیش تقویت نمایم.

نقش بی بدیل ایرانیان در آستراخان همواره در توسعه مناسبات دو کشور برجسته بوده و با همکاری، همدلی و تعامل سازنده تلاش کرده اند که به عنوان یک پل ارتباطی اثرگذار بین دو کشور عمل نمایند و بر مناسبات اقتصادی و فرهنگی فی مابین  بیفزایند.

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران خانه ایرانی ها است و درب های نمایندگی همواره به روی هموطنان عزیز گشوده  است و برآنیم تا در چارچوب وظایف قانونی محوله  امور ایرانیان به طور شایسته پیگیری گردد.

به پاس احترام به برادران و خواهران ایرانی، اینجانب روزهای چهارشنبه از ساعت 9:30 الی 12:00 به دیدار با ایرانی ها اختصاص داده تا شما عزیزان بتوانید مسائل مورد علاقه و مشکلات خود را با سرکنسول در میان بگذارید. امید است در کنار شما عزیزان روزهای خوبی را سپری کنیم.

 

 

ومن الله التوفیق

مهدی آکوچکیان