معرفی سرکنسول
اخبار > مسابقات اتحادیه پستی جهانی برای نوجوانان


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه

مسابقات اتحادیه پستی جهانی برای نوجوانان

باسمه تعالی

«اطلاعیه»

بدینوسیله به اطلاع هموطنان محترم مخصوصاً دانش آموزان و نوجوانان عزیز می رساند، اتحادیه پست جهانی در نظر دارد به منظور افزایش آگاهی جوانان از اهمیت نقش خدمات پستی در جامعه و نیز ترویج فرهنگ مکاتبه، چهل و ششمین دوره از مسابقات نامه نگاری ویژه نوجوانان را در سطح بین المللی برگزار نماید.

موضوع مسابقۀ سال 2017:

تصور کنید شما مشاور جدید دبیر کل سازمان ملل هستید، در این صورت برای کمک به دبیرکل ابتدا به کدام یک از موضوع های مورد بحث جهان خواهید پرداخت و چه راه حلی به وی توصیه خواهید نمود.

شرایط شرکت کنندگان:

نوجوانان دارای حداکثر 15 سال می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.  نامۀ ارسالی باید به صورت دست نویس و یک رو تهیه شود.  موارد مربوط به نامه نگاری، درج آدرس فرستنده، تاریخ و امضاء پایانی رعایت شود.  نامه ها حداقل در دو صفحه و حداکثر در چهار صفحه A4 باشد.  درج کامل مشخصات شرکت کننده به همراه شماره تلفن و آدرس پست الکترونیکی الزامی می باشد.  مهلت ارسال آثار تا 12 اسفند سال جاری می باشد.  نامه دست نویس توسط شرکت کنندگان و یا این نمایندگی پس از اسکن به آدرس الکترونیکی publicrelation@mfa.gov.ir روابط عمومی ارسال می شود.  اصل نامه دست نویس تا تعیین نفرات برتر نزد نویسنده نامه باقی می ماند. بدیهی است در صورت انتخاب اصل آن درخواست خواهد شد.

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران _آستراخان


٠٩:٥٥ - 1395/12/06    /    شماره : ٤٤١٨٠١    /    تعداد نمایش : ٥٦خروج
وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر