معرفی سرکنسول
اطلاعیه ها


بنا به نوشته رسانه های گروهی روسیه
اطلاعیه تغییرات مهلت ثبت ورود به روسیه
بنا به نوشته رسانه های گروهی روسیه و همزمان با انجام بازیهای جام کنفدراسیون ها در فدراسیون روسیه شهروندان خارجی ملزم به ثبت ورود خود به 4 شهر بزرگ روسیه در مدت 24 ساعت می باشند.
 ١٧:٢٧ - 1396/03/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری
اطلاعیه
به اطلاع هموطنان عزیز می رساند که همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در سراسر کشور، این انتخابات در تاریخ 29 اردیبهشت 1396 (19 مه سال 2017) در محل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در آستراخان برگزار می گردد.
 ١٠:٤٢ - 1396/02/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
پاسخگوئی ستاد انتخابات خارج از کشور به سوالات
ستاد انتخابات خارج از کشور مستقر در اداره کل ایرانیان به منظور پاسخ گویی به سوالات هموطنان خارج از کشور و آشنایی بیشتر آنها با قوانین مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری، پست الکترونیکی به آدرس : [email protected] تخصیص داده است.
 ١٠:٢١ - 1396/01/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
قابل توجه متقاضیان روادید
با توجه به راه اندازی سامانه روادید الکترونیک، لطفاً جهت ثبت درخواست و بارگذاری مدارک مورد نیاز به آدرس: http://e_visa.mfa.gov.ir مراجعه و پس از درج اطلاعات درخواستی، با در دست داشتن اصل گذرنامه معتبر و بیمه نامه مسافرتی طی ایام اداری هفته از ساعت 9:00 تا 16:00 به بخش کنسولی مراجعه نمایند.
 ١٧:٤٠ - 1396/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
مسابقات اتحادیه پستی جهانی برای نوجوانان
بدینوسیله به اطلاع هموطنان محترم مخصوصاً دانش آموزان و نوجوانان عزیز می رساند، اتحادیه پست جهانی در نظر دارد به منظور افزایش آگاهی جوانان از اهمیت نقش خدمات پستی در جامعه و نیز ترویج فرهنگ مکاتبه، چهل و ششمین دوره از مسابقات نامه نگاری ویژه نوجوانان را در سطح بین المللی برگزار نماید.
 ٠٩:٥٥ - 1395/12/06 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر